O nas

Jesteśmy globalną agencją konsultingową, zespołem doświadczonych specjalistów zajmujących się sprzedażą i marketingiem.
Skoncentrowani na efektach, budujemy trwałe relacje biznesowe.

Jesteśmy Exceedo

Exceedo to agencja consultingowa, dystrybucyjna i marketingowa z siedzibą główną w Poznaniu. Nasz zespół specjalistów doradza firmom na każdym etapie ich rozwoju. Tworzymy strategie pozwalające na skuteczny rozwój przedsiębiorstw i instytucji. Zakres naszych usług obejmuje doradztwo w zakresie rozwoju sprzedaży produktu oraz usługi marketingowe z naciskiem na kreowanie marek produktów i usług.

Exceedo powstało w oparciu o długotrwałe relacje biznesowe, dzięki czemu możemy oferować global consulting w wielu krajach Europy, Zatoki Perskiej, Afryki oraz Azji Południowo-Wschodniej.

Bazując na wieloletnich doświadczeniach oraz globalnej sieci kontaktów, jesteśmy zaufanym doradcą wielu wiodących polskich i zagranicznych marek.

Stanowimy zespół o szerokich kompetencjach – handlowych, marketingowych, brandingowych oraz DTP, co umożliwia nam interdyscyplinarne spojrzenie na biznes.

Exceedo to ludzie

Dominik Małgowski

Co-founder / Sales Director
Specjalista zajmujący się od 15 lat handlem i projektami polskich firm na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce. Wprowadzał szereg produktów z branży technologicznej oraz rolniczej na rynki arabskie. Spędził 3 lata w krajach podwyższonego ryzyka (Libia, Syria, Jemen). W kręgu jego szczególnych zainteresowań znajdują się: kulturowe uwarunkowania biznesu, polityka państw arabskich, islam.
W Exceedo odpowiedzialny za rozwój relacji biznesowych z partnerami z krajów arabskojęzycznych oraz koordynację projektów specjalnych.

Michał Hejmann

Co-founder / Marketing Director

Mateusz Rozynek

Co-founder / Creative Director

Specjalista brandingu i komunikacji opartej o wartości. Kreuje spójne, dopracowane i mocne marki, budujące solidne fundamenty pod trwałe wyniki działań sprzedażowych i marketingu.
Od ponad 7 lat prowadzi zespół agencji brandingowej Brandma™.  Pracował dla szerokiego spektrum branż, zawsze w centrum stawiając użytkownika i komunikację wartości w zrozumiały dla niego sposób.
W Exceedo odpowiedzialny za dostosowywanie kreacji brandów na nowe rynki oraz projekty brandingowe exceedo.agency .

Piotr Ratajewski

Business Development Manager

Maciej Godek

Graphic Designer

Kreatywny, zwinny i dokładny. Perkusista który stał się grafikiem, albo grafik w skórze perkusisty. Uważnie czyta brief i zamienia go w efektowne projekty dla naszych klientów. Z uwagą czuwa również nad każdym projektem powstałym w Exceedo.

Nasze doświadczenie

Od ponad 10 lat współpracujemy przy projektach handlowych z partnerami z regionu Zatoki Perskiej, Afryki oraz Azji wprowadzając szereg polskich marek do sprzedaży na tamtejszych rynkach. Specjalizujemy się w obsłudze firm z branż: nowoczesne technologie (IoT), zdrowa żywność (superfood, suplementy), artykuły sportowe oraz dobra luksusowe (kosmetyki, perfumy, biżuteria).

Posiadamy świetną znajomość lokalnej specyfiki prowadzenia biznesu, uwarunkowań kulturowych oraz językowych (arabski, francuski i angielski). Realizowaliśmy projekty z polskimi i zagranicznymi firmami w krajach podwyższonego ryzyka (Libia, Syria, Egipt w okresie rewolucji). Lata pracy na Bliskim Wschodzie umożliwiły nam rozwinięcie kompetencji również w zakresie zarządzania sytuacjami kryzysowymi (ewakuacja ludzi i sprzętu w Libii podczas walk o Trypolis).

Dzięki wieloletniej pracy na rynkach Azji i Afryki, a także wypracowanym kontaktom, jesteśmy rzetelnym i efektywnym partnerem dla podmiotów poszukujących możliwości rozwoju na rynkach zagranicznych oraz dla uznanych marek, które szukają dynamicznych rozwiązań, aby docierać do klientów.

Współpracowaliśmy z instytucjami naukowymi (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu), organizacjami Administracji Państwowej (straż graniczna) oraz z czołowymi polskimi tytułami prasowymi (Newsweek, Gazeta Wyborcza, Tygodnik Powszechny) w charakterze szkoleniowym oraz eksperckim.

W ramach działalności marketingowej współpracowaliśmy z partnerami z Bliskiego Wschodu, Azji, Ameryki Południowej oraz Europy Zachodniej. Mamy doświadczenie w organizacji stoisk targowych na największych eventach technologicznych na świecie (m.in. CES – Las Vegas, MWC – Barcelona, IFA – Berlin, Gitex – Dubaj, Light&Building – Frankfurt).

Jesteś zainteresowany współpracą?
Zostaw kontakt – oddzwonimy!

  Komplementarna oferta Exceedo

  © 2020 exceedo.pl
  branding: exceedo.agency

  Kontakt

   Strona zabezpieczona przy użyciu reCAPTCHA; Przeczytaj więcej Polityce prywatności i warunkach świadczenia usług google.
   Scroll down